skip to Main Content

СПИСЪК НА ПЕДАГОГИЧЕСКИЯ СЪСТАВ
В ПГИУ „ЕЛИАС КАНЕТИ“ – РУСЕ
2018 – 2019 УЧЕБНА ГОДИНА

 

  1. Анелия Георгиева – директор
  2. Калина Пенева – заместник-директор по учебната дейност
  3. Росица Желева – заместник-директор по учебната дейност
  4. Стела Коева – училищен психолог
  5. Росица Николова – старши учител по БЕЛ
  6. Илияна Илиева – старши учител по БЕЛ
  7. Нели Станчева – старши учител по БЕЛ
  8. Полина Григорова – учител по БЕЛ
  9. Стилияна Валентинова – учител по английски език
  10. Росица Попова – старши учител по английски език
  11. Катя Семерджиева – старши учител по английски език
  12. Дарина Георгиева – старши учител по английски език
  13. Евелина Копчева – старши учител по английски език
  14. Румен Димитров – старши учител по немски език
  15. Снежана Бъчварова – учител по руски език
  16. Даринка Кънева – старши учител по история и цивилизация
  17. Даниела Маринова – старши учител по история и цивилизация
  18. Йонка Георгиева – старши учител по география и икономика
  19. Анна Гръкова – старши учител по философски цикъл
  20. Добринка Миленкова – старши учител по математика
  21. Диана Русева – старши учител по математика
  22. Велислава Димитрова – учител по информатика и информ.технологии
  23. Катина Василева – учител по информатика и информ.технологии
  24. Милена Аврамова – учител по биология и здравно образование
  25. Милка Кожухарова – старши учител по физика и астрономия
  26. Ирена Георгиева – старши учител по музика
  27. Юлиана Данова – старши учител по химия и опазване на околната среда
  28. Атанас Бъчваров – старши учител по изобразително изкуство
  29. Борислава Николова – учител по физическо възпитание и спорт
  30. Милена Георгиева – учител по физическо възпитание и спорт
  31. Румен Белчев – учител по физическо възпитание и спорт
  32. Росица Мицова – старши учител по икономически дисциплини
  33. Даниела Цонева – старши учител по икономически дисциплини
  34. Бистра Ганева – учител по икономически дисциплини
  35. Теодора Иванова – старши учител по икономически дисциплини
  36. Боряна Илчева – старши учител по икономически дисциплини
  37. Десислава Игнатова – старши учител по икономически дисциплини
  38. Татяна Георгиева – старши учител по икономически дисциплини
  39. Блажена Абаджиева – старши учител по икономически дисциплини
  40. Анета Ангелова – старши учител по икономически дисциплини
  41. Диана Дончева – старши учител по икономически дисциплини
  42. Румянка Ценева – старши учител по икономически дисциплини
  43. Даниела Енчева – учител по практическо обучение
Back To Top